Ceza Alan Aday Memurun İşten Atılması Kalkıyor

Ceza Alan Aday Memurun İşten Atılması Kalkıyor

Dört Yıllık Bölümden İkinci Yılda İlişik Kesenlerin Alanı Yok

Dört Yıllık Bölümden İkinci Yılda İlişik Kesenlerin Alanı Yok

Askere Gidenler Kpss Tercihi Yapacak Mı

Askere Gidenler Kpss Tercihi Yapacak Mı

2014 KPSS  Lisans Giriş Yerleri Belli Oldu

2014 KPSS Lisans Giriş Yerleri Belli Oldu

Sağlıkta Tayin Sınırlaması Nedir?

Sağlıkta Tayin Sınırlaması Nedir?

2013 Kasım Öğretmen Atamaları Hakkında Açıklama
  • Ana Sayfa » Haberler
  • 6 Kasım 2013 - 12:34:07 -
2013 Kasım Öğretmen Atamaları Hakkında Açıklama

6 Kasım 2013 Tarihli Açıklama Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Twitter hesabından öğretmen atamalarına ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Açıklamalarından bir tanesi 2013 Kasım ayında öğretmen atamasının yapılacağı, diğeri ise 2014 Şubat ayında özre bağlı yer değiştirme yapılacağı. İşte Müsteşarın açıklamaları: Yusuf Tekin’nin şubat atamalarına ilişkin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile öğretmenleri umutlandırması ve sonrasında […]

6 Kasım 2013 Tarihli Açıklama

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Twitter hesabından öğretmen atamalarına ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

Açıklamalarından bir tanesi 2013 Kasım ayında öğretmen atamasının yapılacağı, diğeri ise 2014 Şubat ayında özre bağlı yer değiştirme yapılacağı.

İşte Müsteşarın açıklamaları:

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Kasım Ayında Öğretmen Ataması Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Kasım Ayında Öğretmen Ataması Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Kasım Ayında Öğretmen Ataması Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Kasım Ayında Öğretmen Ataması Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN Kasım Ayında Öğretmen Ataması

Yusuf Tekin’nin şubat atamalarına ilişkin geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile öğretmenleri umutlandırması ve sonrasında yapılan açıklamalar ile bu umutların yıkılmasından sonra umarım kasım atamalarında da aynı problemler yaşanmaz. 

11 Kasım’da 2. merkezi yerleştirmelere ait kılavuz yayınlanacak ve bu kılavuzda öğretmen atamalarına ait kontenjan olup olmadığı anlaşılacaktır.

7 Kasım 2013 Tarihli Açıklama

Tekin, twitter hesabından yaptığı açıklamada, “2013 yılı için bakanlığımıza tahsis edilen kadro 43000. Bunun 40.342 i eğitim öğretim hizmetine Eylülde 40.000 öğretim aldığını hatırlattı. Bunlardan göreve başlamayanların olduğunu söyleyen Tekin, boş kadrolar için “Kasım ayında ilana çıkıp yeni başvuru alıp atama yapacağız” dedi.

İşte Tekin’in açıklaması;

Herkese hayırlı sabahlar, Iki soruya cevap vermek istiyorum. Bunlardan birisi Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı ile ilgili.

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta içinde tüm Türkiye genelinde bir pilot uygulama gerçekleştirdik. Bu uygulamada olası aksaklıkları gördük 50 dk sınav arası çok uzun bulundu, bu nedenle sınav saatlerini 40 dk sınav, 30 dk ara şeklinde düzelteceğiz. Sınav 12.00 de bitecek.

İkinci konu atamalar. Değerli arkadaşlar 2013 yılı için bakanlığımıza tahsis edilen kadro 43000. Bunun 40.342 i eğitim öğretim hizmetine Eylülde 40.000 öğretim aldık. Bu arkadaşlardan göreve başlamayanları gördükten sonra kalan tüm eğitim öğretim kadrosu için Kasım ayında ilana çıkıp yeni başvuru alıp atama yapacağız. Kaç kadromuzun boş kalacağı bir kaç gün içinde kesinleşir, kalan kadronun tamamını kullanacağız. Herkese selamlar

12 Kasım 2013 Tarihli Açıklama

2013 Kasım Öğretmen Atamaları Hakkında Açıklama - Birmemur.com (1) 2013 Kasım Öğretmen Atamaları Hakkında Açıklama - Birmemur.com (2) 2013 Kasım Öğretmen Atamaları Hakkında Açıklama - Birmemur.com (3) 2013 Kasım Öğretmen Atamaları Hakkında Açıklama - Birmemur.com (4) 2013 Kasım Öğretmen Atamaları Hakkında Açıklama - Birmemur.com (5) 2013 Kasım Öğretmen Atamaları Hakkında Açıklama - Birmemur.com (6)

  • Yorumla

ANKET

Kimi Cumhurbaşkanı Seçerdiniz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica